Elektromechanik

Miesto výkonu práce:
Bystrická cesta 2525/51
03401  Ružomberok
Slovensko

Ďalšie miesta výkonu práce: Slovensko
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Technické manuálne zamestnanie, Elektrotechnika

Požadované vzdelanie

  • úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika

Vodičské oprávnenie:

  • Skupina B

Všeobecné predpoklady:

  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca

Náplň práce:

  • realizácia komplexných rekonštrukcií a opráv silnoprúdových zariadení (rozvodne, meniarne)
  • nové rozvody, rekonštrukcie, opravy a údržba elektrických vedení, osvetlenie interiéru i exteriéru, bleskozvody
  • montážne elektroinštalačné práce
  • práce vo výškach

Práca vyžaduje cestovanie v rámci celej SR („týždňovky“). Dochádzanie do miesta výkonu práce a ubytovanie zabezpečené a hradené. Zamestnávateľ prepláca stravné („diéty“).

Ďalšie požiadavky:

  • úplné stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania – podmienkou
  • odborná spôsobilosť podľa § 21 Vyhl. č 508/2009 – podmienkou
  • odborná spôsobilosť podľa § 22 Vyhl. č 508/2009 alebo § 23 Vyhl. č 508/2009 – výhodou
  • prax v oblasti montáže silnoprúdových zariadení – výhodou

Základná zložka mzdy:

Nástupný plat 11 000 € / ročne v hrubom, výška odmien závisí od skúseností, odbornosti a praxe.

Kontaktná osoba:

Ing. Ivana Maruškinová, maruskinova(@)energaza.sk
tel.: +421 443 817 980

O spoločnosti:

Spoločnosť ENERGA s.r.o. sa zaoberá inžinierskou činnosťou, projektovaním a konštruovaním elektrických zariadení. Zabezpečuje tiež prípravné práce k realizácii stavby, montáž, rekonštrukciu a údržbu vyhradených technických zariadení – elektrických.

Adresa:

Hviezdoslavova 6
01001 Žilina
Slovensko